Skalbimo priemonės

BEICLEAN RG-N

Labai veiksminga skysta skalbimo priemonė su ryškiomis riebalų ir tepalų emulsavimo savybėmis. Šis produktas labai gerai vilgo ir užtikrina puikius plovimo bei valymo rezultatus, kai darbiniai ir virtuviniai drabužiai yra labai sutepti riebalais ir tepalais. Produktą galima naudoti su enzimais; jis tinka visų rūšių audiniams.

BEIPLEX NWS

Labai efektyvus plovimo intensifikatorius, tinkantis įvairiems skalbiniams. Šis produktas yra skirtas labai nešvariems ir dėmėtiems darbiniams drabužiams ar ligoninės skalbiniams; naudojant šį produktą, išvengiama problemų, kurias sukelia kieto vandens naudojimas. Sustiprina plovimo skysčio savybę disperguoti teršalus, todėl puikiai tinka naudoti, esant labai nešvarioms medžiagoms.

BEIBLANC HA

Optinis baliklis, skirtas baltos medvilnės ir medvilnės/sintetikos darbiniams drabužiams, ligoninių skalbiniams ir stalo aptiesalams, kuris užtikrina neprilygstamą baltumą ir apsaugo audinį nuo papilkėjimo.

BEISOFT BTN

Efektyvus universalus minkštiklis gaminiams iš celiuliozinių pluoštų ir mišrių audinių. Gaunamas labai geras minkštumo efektas beveik visiems skalbiniams ir ypač darbiniams drabužiams ar ligoninės skalbiniams.

Scroll to Top